TORSTEN hračky

Ručne vyrábam hračky pre psov, s ktorými sa budete radi hrať so svojim psíkom. Hračky sú určené hlavne pre menších a stredných psov na hádzanie a preťahovanie.


Niečo o mne:

Od malička som túžil mať vlastného psíka, ale rodičia do bytu psa nechceli.

Počas Lockdownu sa však všetko zmenilo. Boli sme zavretí doma a nestretávali sme sa s kamarátmi. Aby som sa dostal von a aspoň trochu sa hýbal, rodičia sa rozhodli kúpiť mi psa.

Rozhodli sme sa pre plemeno Beagle. Našli sme skvelú chovnú stanicu, no na psíka sa muselo čakať približne pol roka. Začalo sa mojich najdlhších skoro osem mesiacov čakania na Meggie.

Počas týchto ôsmich mesiacoch som zhliadol nespočetne veľa videí o výchove a výcviku psa. Spomenuli tam, že na výchovu psa sú vhodné aj hračky, ktoré si sám môžem upliesť. Oslovilo ma to natoľko, že som začal pliesť svoje prvé hračky, ktoré som dával na skúšku mojim kamarátom a ich psíkom. Chcel som zistiť, čí sú moje hračky odolné. Veľmi ma potešilo, že hračky úspešne prešli testom a psíkovia sa s nimi radi hrali. Povzbudený úspechom som začal pliesť viac hračiek. Rodičia potom prišli s nápadom, že budem mať stránku, kde ich budem môcť predávať.

A tak vznikla táto stránka, ktorá, verím, prinesie potešenie Vám aj Vášmu psíkovi :)